Blog.AliDesign.eu - Blog nie len o programovaní

Komentárov:

Úpravy na stránkach alidesign.eu

Pridané: Wednesday, 24. November 2010, od
 

Ako ste si mohli všimnúť na stránkach alidesign.eu sa toho v poslednom čase dosť pomenilo.

Ako najhlavnejšiu zmenu považujem nové intro, kde sa stala asi najväčšia vizuálna zmena, ktorú si môžte všimnúť. Z čierneho pozadia som prešiel na biele, aby pekne pasovalo s hlavou stránkou alidesign.eu.


Ďalšia zmena ktorá bola ako prvá zmena na alidesign.eu bola zmena menu, kde zmizlo flash prvok “home” a bol premenený na normálny bit-mapový button. Čo sa jedná ešte o menu bol zmenený kompletný kód a pridané tzv. vyskakovacie menu. Ďalej, button Tvorba web stránok bol premenovaný na služby.

Ako ďalšia dôležitá zmena bolo prejdenie z HTML do PHP všetkých podstránok alidesign.eu. Taktiež bola opravená chyba vo footri, kde som zabudol premenovať jeden súbor (tiež som len človek :D).

Podstránka referencie bola upravená tak, že na jednu stranu bude max 10 referencií ostatné idú na ďalšie strany (pridaný pagination).

Posledná zmena nastala v zmene obsahu niektorých podstránok, hlavne domov, o mne a služby. Boli opravené či už štylistické chyby alebo pridané nové veci (napr. pridanie novej služby “Tvorba videí s efektami”).

Kategória: Aktuality
Zobrazené: 1,106 krát

0 Responses to “Úpravy na stránkach alidesign.eu”

Leave a Reply You must be logged in to post a comment.
 

Domov

Kategórie

Archív

Prihlásenie

Tagy

Rýchly kontakt

mail admin[at]alidesign.eu
skype Ali-_-11
icq 386 330 967